23 grudnia 2016

Postanowienia noworoczne 2017 i TOP3 wpisów w 2016

Jakie jest Twoje podejście do Postanowień Noworocznych? :) A może wolisz nazywać je Rocznymi Celami?

Wierzę w moc zapisanych, wypowiedzianych pragnień. Ten moment, gdy odszukujesz zapisane dawno cele i okazuje się, że większość po prostu osiągnęłaś, nie mimochodem, ale bez codziennego wracania do tej kartki. Tak bardzo tego pragnęłaś, że zwyczajnie, bez zastanawiania się, codziennie do nich dążyłaś.

Dzisiaj piszę o kilku moich planach na 2017 rok :)


W tym roku:

1. W maju (urodzinowo :)) zakładam aparat na zęby, aby się do tego przygotować:
- zrobię przegląd i wyleczę zęby, które tego potrzebują
- zrobię rtg i wycisk

Czy wiesz, że już dwa razy dostałam do ręki skierowanie na zdjęcie, ale ich nie wykonałam? Ze strachu, braku czasu - czyli zwyczajnie ze względu na wymówki! Nie tym razem!

2. Będę regularnie aktualizować blog i... nagrywać filmy na YT! :)

Zrobiłam już wstępny grafik postów na najbliższe kilka miesięcy - ale w moim blogowaniu najlepiej sprawdza się spontaniczność, gdy jakiś temat nagle mnie zainspiruje - dlatego tylko wstępny.
3. Pracuję z Gosią nad GAINZTA - ten projekt przynosi ogrom satysfakcji, powracające po leginsy i kubki klientki utwierdzają nas w przekonaniu, że skupienie się na jakości to najlepsza strategia, jaką mogłyśmy obrać. Nowe kroje ubrań sportowych i nowe wzory leginsów i kubków w tym roku na pewno Was zaskoczą! :) Chcę, żeby GAINZTA było jedną z najbardziej rozpoznawanych marek, nie tylko w Polsce, mimo że produkcja powstaje właśnie tutaj. Oczywiście rok to krótko na osiągnięcie tego celu, ale na podjęcie pierwszych kroków ku niemu wystarczająco.

Trzy ogromne sprawy - dużo pracy, skupienie na priorytetach (najwyższy ma zawsze rodzina, to oczywiste) radość z tego, co mnie czeka i z podjętych decyzji :)

Dzisiaj życzę Ci, abyś wiedziała gdzie są Twoje priorytety, potrafiła odmawiać bez wyrzutów sumienia wtedy, gdy nie masz ochoty się czymś zajmować i czerpała ogromną radość ze swoich działań. Życzę Ci zdrowia, energii, pozytywnego nastawiania. Niech dzieje się u Ciebie dobrze.


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Niebieskoszara (@fitlovinpl)


Na koniec TOP3 wpisów z mojego bloga w 2016 roku. Jak na FITbloga przystało najchętniej czytanym wpisem z zeszłego roku był ten o paznokciach :D

Manicure hybrydowy czy tradycyjny?


Ostatnio zrobiłam sobie przerwę od hybrydy, bo płytka moich paznokci stała się mocno wysuszona, ale to nadal mój ulubiony rodzaj manicure :) Więcej o pielęgnacji paznokci i diecie poprawiającej ich wygląd napiszę w ciągu najbliższych tygodni.

Zostało mi tylko pół roku!


Ten wpis polecam każdemu, kto przygotowuje się do Nowego Roku i jest w trakcie zapisywania celów, czy postanowień - jak kto woli :)

Trening, po którym ustawienie się do zdjęcia to wyzwanie!


Jeśli na moim blogu szukasz treningów i jednocześnie jesteś zaawansowana lub średniozaawansowana to polecam powyższy ;) Początkującym polecam starszy, ale nadal aktualny: Trening interwałowy, a także 10 zasad dobrego treningu.

W ciepłym okresie roku bardzo Wam się spodobała lista rzeczy do zrobienia latem,  a ponieważ mamy grudzień to polecam również 7 rzeczy do zrobienia w grudniu :)

Buziaki!

5 komentarzy