23 grudnia 2016

Postanowienia noworoczne 2017 i TOP3 wpisów w 2016

Jakie jest Twoje podejście do Postanowień Noworocznych? :) A może wolisz nazywać je Rocznymi Celami? Wierzę w moc zapisanych, wypowiedzianych pragnień. Ten moment, gdy odszukujesz zapisane dawno cele i okazuje się, że większość po prostu osiągnęłaś, nie mimochodem, ale bez codziennego wracania do tej kartki. Tak bardzo tego pragnęłaś, że zwyczajnie, bez zastanawiania się, codziennie do nich dążyłaś. Dzisiaj piszę o kilku moich planach na 2017 rok :)

Czytaj dalej »

7 grudnia 2016

7 rzeczy do zrobienia w grudniu

Grudzień! Nie mogę w to uwierzyć, że to JUŻ! Koniec roku, czas podsumowań, wielkich postanowień... skupmy się jednak na tym, co tu i teraz. Jest grudzień, chwilowo nie wybiegam do stycznia, planuję najbliższe tygodnie. 1. Rozciąganie

Czytaj dalej »

1 grudnia 2016

Ezakupy TESCO - zakupy spożywcze online z dostawą do domu - moja opinia

Cześć! :) Ponieważ mieszkam na piątym piętrze bez windy, wnoszenie zakupów jest jedną z tych czynności, podczas których dziękuję sama sobie za to, że trenuję na siłowni :D Do zakupów spożywczych online przymierzam się od... ponad roku? Może nawet dłużej. Kiedyś zainstalowałam aplikację tesco, ale zanim zrobiłam przez nią zakupy zabrakło mi miejsca na inną aplikację i ezakupy usunęłam... Wybrałam ezakupy tesco, ale inne sklepy również oferują taką usługę. Inne sklepy, które oferują zakupy online z dostawą do domu: - Alma - Piotr i Paweł - Leclerc - Auchan Direct, ale tylko na terenie Warszawy i okolic Moje obawy przed spożywczymi zakupami online - czy naprawdę jest się czym martwić?

Czytaj dalej »