24 czerwca 2015

Potrzebuję motywacyjnego kopa!

Mamy tendencję do przesady. Lecimy na skrzydłach doskonałości w wykreowanym przez nas samych wirtualnym świecie. Swoją samoocenę budujemy na podstawie ilości lajków, a gdy nasze oczekiwania rozmijają się z liczbą łapek i serduszek to czujemy się źle ze sobą. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...

Czytaj dalej »

21 czerwca 2015

Krzyżówka arbuza z dynią - prawda, czy fałsz?

UWAGA! Czytaliście w internecie informacje o podrabianych arbuzach, a dokładniej o krzyżówce arbuza z dynia, na którą sama dałam się nabrać? :)

Czytaj dalej »

16 czerwca 2015

Trening siłowy w domu - wady i zalety

Cześć :) Zapraszam Was dzisiaj na wady i zalety treningu siłowego wykonywanego w domu. Lubię ćwiczyć również na siłowni - każde z tych miejsc ma swoje wady i zalety. Cała moja aktywność fizyczna zaczęła się w domu, a także trening siłowy kilka lat temu, pół roku po porodzie dziecka zaczął się w domu.

Czytaj dalej »

2 czerwca 2015

Jak zrobić męską pompkę? - 3 techniki, dzięki którym zbudujesz siłę

#fitness #bemorehuman #reebok #reebokcardio Cześć! :) Dzisiaj kilka rad dla początkujących w temacie męskiej pompki. Jak byłam słabsza to był to jeden z moich pierwszych celów i po komentarzach do recenzji treningów Zuzki Light wiem, że część z Was nie potrafi, a chciałaby taką męską pompkę wykonać. Zapraszam na 3 techniki (ułatwienia, modyfikacje), które pomogą Ci wypracować siłę i technikę pompki, abyś bez problemu wykonała kilka(naście ;)) "męskich" powtórzeń tego ćwiczenia. Najpopularniejsze błędy przy wykonaniu pompki męskiej:

Czytaj dalej »