27 stycznia 2016

Manicure hybrydowy czy tradycyjny?

Ponieważ hybrydy to coś, co zmieniło kompletnie mój stosunek do malowania paznokci chciałabym dzisiaj napisać o nim coś więcej. Przy okazji ostatnich zakupów kupiłam nowość - bazę z witaminami od Semilac i kilka innych rzeczy, także zapraszam również na "mini haul" :) Czy hybrydy to manicure bez wad? Jak długo trzyma się lakier hybrydowy? Jakiej marki lakiery hybrydowe wybrać? Czy lakiery hybrydowe uczulają? Na te pytania postaram się dzisiaj odpowiedzieć - przy czym uprzedzam, że są to moje doświadczenia i nie u każdego będzie to wyglądać tak samo :)

Czytaj dalej »

6 stycznia 2016

Oferta sportowa w Lidlu - już jutro! + roller do masażu i produkty z Tchibo

Lepiej się dzisiaj wcześniej połóż spać, bo jeśli coś z tej oferty szczególnie Cię interesuje to prawdopodobnie musisz ustawić się pod Lidlem o 7 rano w kolejce do wejścia :D Kiedyś polując na różne oferty w Biedronce zauważyłam, że czasem pojawiają się na sklepie już wieczorem w dniu poprzedzającym premierę, zauważyliście to samo w Lidlu? :)

Czytaj dalej »

5 stycznia 2016

Zostało mi tylko pół roku!

Zostało mi tylko pół roku. Albo aż 6 miesięcy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdy dwa i pół roku temu sporządzałam swoją listę 101 w 1001 mieszkałam w zupełnie innym kraju, miałam kompletnie inne życie i cele, zmierzałam w innym kierunku. Później wróciłam do Polski, część pomysłów (o których nie piszę, bo nie chcę lub póki co nie mogę :)) albo jest w trakcie realizacji, albo czeka na swoją kolej. Sporządzanie dziennych list zadań, wyznaczanie długoterminowych celów oraz ogólnie organizacja swojego czasu i życia nauczyła mnie kilku rzeczy. Oto część z nich :)

Czytaj dalej »