31 stycznia 2015

Jak się zmierzyć? Tabela wymiarów sylwetki do wydrukowania.

Wydrukowany arkusz kontroli efektów - wymiary Witajcie :) Jest dość późno, ale obiecałam, więc dodaję darmowy arkusz do ściągnięcia, który możecie wydrukować w formacie A4 i zapisywać w nim swoje postępy dotyczące wymiarów sylwetki. Moje wskazówki dotyczące tego jak poprawnie wykonać pomiary sylwetki oraz zdjęcie z zaznaczonymi miejscami, w których ja mierzę siebie i swoje podopieczne znajdziecie we wpisie: "Jak zmierzyć obwody - kontrola postępów" . - ogromnie polecam przeczytać ten wpis, to jeden z najczęściej linkowanych przez czytelników postów :) W planach mam również stworzenie tygodniowego plannera jadłospisów/dziennika diety oraz miesięcznego dziennika treningów.

Czytaj dalej »

27 stycznia 2015

Mój przykładowy jadłospis 1900 kcal

Witajcie! :) Przejrzałam Wasze odpowiedzi do blogowej ankiety, brakuje Wam mocno jadłospisów także mimo, że nie zamykam jeszcze możliwości wypowiedzenia się to już zaczynam wprowadzać zmiany, o których pisaliście :) Przejdź do ankiety {hop} Kilka ważnych informacji: - to tylko jeden, przykładowy dzień mojego odżywiania - nie wliczam do jadłospisu warzyw typu: szpinak, papryka, pomidor, jem ich jak najwięcej - nie chcę teraz się rozpisywać, ale "jedzenie nie więcej, niż dwóch jaj tygodniowo, bo więcej szkodzi" to mit

Czytaj dalej »

24 stycznia 2015

Ankieta + kody rabatowe na koszulki!

Cześć :) To mój pierwszy wpis w Nowym Roku. Dostałam dzisiaj nawet komentarz, czy ten blog nadal istnieje ;) Oczywiście! Co prawda przez ostatnie tygodnie miałam ochotę położyć się jak młody na powyższym zdjęciu z kartką "Nie przeszkadzać. W razie niebezpieczeństwa przenieść w bezpieczne miejsce!" haha wiadomo, nie da się ;) Dzisiaj zapraszam Was do wypełnienia ankiety, która pomoże mi zdecydować, czy to, co wymyśliłam podczas przerwy w blogowaniu będzie dla Was wartościowe. Dziękuję!

Czytaj dalej »