30 października 2014

{moje zdjęcia} Focus T25 - efekty ćwiczeń - podsumowanie wyzwania

Post zapowiadający: WYZWANIE treningowe: FOCUS T25 z Shaunem T Kilka słów ode mnie po pierwszym tygodniu, moje zdjęcie przed, rady dla początkujących, spostrzeżenia: Wrażenia po pierwszym tygodniu Focus T25. Zanim zadasz pytanie przeczytaj proszę powyższe posty i upewnij się, że ten temat nie został już poruszony we wpisach lub w komentarzach do nich . Dziękuję :) Witajcie! Przyszedł czas na moją opinię o programie treningowym Focus T25 - faza alpha. Czy warto ćwiczyć Focus T25?

Czytaj dalej »

23 października 2014

Lista rzeczy i zdjęć do zrobienia jesienią {TAG}

Witajcie! Letnie cele poszły mi satysfakcjonująco, dlatego postanowiłam przygotować listę jesiennych przyjemności i kojarzonych z jesienią "rytuałów" :) Hej! Ale jak to, nie jesteś w żałobie po lecie? Nie jestem ;) Lata już nic nie wróci, skoro naturalną koleją rzeczy są zmieniające się pory roku (nie masz na to wpływu!) to dlaczego nie poszukać w każdej z nich czegoś przyjemnego i nie skupić się na pozytywach, zamiast wciąż myśleć o tym, co było? ;) Zaczynamy! 1. Minimum 30 minutowy spacer (np. do parku) - jak najczęściej, najlepiej codziennie Jeżeli jesteś mamą to pewnie zrobisz to, co my - nazbieracie razem kasztanów i innych darów przyrody :) Polecam: kasztany + plastelina = świetna zabawa na ciemne wieczory! :D 2. Przyrządzić potrawę z dyni

Czytaj dalej »

15 października 2014

Wyjątkowa, personalizowana FIT koszulka! :)

Na zdjęciu Agnes, w koszulce ze sklepu FITlovin , ale nadrukiem zaprojektowanym przez siebie :) Witajcie! Dzisiaj przychodzę z niespodzianką dla wszystkich fanek moich koszulek! :) Do końca tego miesiąca będziesz mogła kupić koszulkę z zaprojektowanym przeze mnie nadrukiem za jedyne 52zł ! :) W ostatnim czasie w sklepie pojawiły się nowe wzory koszulek, zobaczcie sami! Wchodząc na stronę produktu macie do wyboru inne warianty kolorystyczne koszulki :) I więcej rozmiarów! (w wybranych modelach) {PRZEJDŹ DO SKLEPU} Pojawiły się również inne kolory i wzory jednego z ulubionych Waszych napisów "Train like a beast look like a beauty" :) Jeżeli macie wątpliwości co do jakości oto, co napisała mi Asia, która wygrała koszulkę w konkursie:

Czytaj dalej »

5 października 2014

Nie masz na to czasu - ja też nie! :)

Gdy dodałam wpis o tym, że "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia " wspominaliście o satysfakcji, spełnieniu, poczuciu dumy po wyjściu ze strefy komfortu. Napisaliście również o strachu przed porażką, nieznanym i zmianą.  Od dzisiaj jestem certyfikowanym trenerem ćwiczeń siłowych, ale to dopiero początek mojej drogi. Czeka mnie jeszcze dużo pracy i nauki. Spełniłam jedno marzenie, które jest częścią innego, bardziej złożonego. Możesz nazwać to celem, jeśli chcesz - nomenklatura jest tutaj akurat najmniej ważna.

Czytaj dalej »