5 września 2019

Trening pośladków z hantlami - do wykonania w domu lub na siłowni - GIFY

Są takie dni, w które szukasz szybkiego i konkretnego treningu, w tym przypadku na pośladki? Dzisiejsza propozycja będzie doskonała, kiedy chcesz przetrenować pośladki, ale do jej wykonania musisz zaangażować całe ciało, łącznie z ramionami, w których będziesz trzymać obciążenie, więc jest to trening całego ciała z focusem na pośladki! Masz w domu parę lub chociaż jeden hantel? Do dzieła! Przed treningiem zrób rozgrzewkę i najlepiej ćwiczenia z gumami z mojego instagrama 🤩 🔥🔥🔥 TRENING POŚLADKÓW🔥🔥🔥

Czytaj dalej »

2 września 2019

5 rzeczy do zrobienia we Wrześniu

Listy rzeczy do zrobienia zawsze cieszyły się na moim blogu popularnością, więc dziś wykorzystując jeden z najbardziej motywujących do działania miesięcy przygotowałam kilka propozycji. Daj znać, co będziesz robić tego września? :)

Czytaj dalej »

11 maja 2019

5 przekonań na temat aktywności fizycznej, które blokują Twoją systematyczność.

Wychodząc z pracy obiecujesz sobie, że jak tylko wrócisz do domu przebierzesz się w strój sportowy i zrobisz trening. Po drodze spotykasz znajomą, przegadujecie 20 minut i nagle okazuje się, że po powrocie do domu zostało Ci 40 minut na ćwiczenia, bo przecież na wieczór umówiłaś się na randkę. Do Twojej głowy zakrada się myśl, że przecież 40 minut to za mało na porządny trening, więc przez kolejne 5 minut zamiast po prostu się przebrać rozmyślasz, czy warto. Przecież jutro nie będziesz ćwiczyć, więc dzisiejszy trening w sumie bez sensu, nie dość, że krótki to jutro i tak przerwa... Odpowiedź zawsze jest jedna:

Czytaj dalej »