5 września 2013

288. Wyniki konkursu na FOTOMENU!

Witajcie :)
Dzisiaj wyniki konkursu, który wydawał mi się dość trudny, a jednak ciekawy.
Cieszę się, że znalazło się kilka ambitnych osób, które oprócz świetnych jadłospisów zdecydowały się je sfotografować, opisać no i podzielić się nimi publicznie!

Mam takie pytanie do wszystkich, skoro konkurs już za nami. Jak mogłabym go ulepszyć, by przy kolejnej edycji zgłoszeń było jeszcze więcej? :)
Inne nagrody (jakie?), mniej zagmatwane zasady? (chociaż uczestniczki w większości spełniły wszystkie warunki, więc chyba nie było z nimi aż tak źle? :D)

Przypominam jak wyglądają nagrody:


Aby jak najlepiej i sprawiedliwie ocenić każdy z jadłospisów brałam pod uwagę kilka kwestii.

Oceniałam każdy z posiłków względem zawartości białka, tłuszczu i węglowodanów, zwracałam uwagę na stopień różnorodności i ciekawości posiłków. Zaskoczyłyście mnie wieloma potrawami i część mam ochotę wypróbować! :)

Czas ogłosić wyniki!Miejsce pierwsze: Dziewczyna Informatyka
Miejsce drugie: Vegan&Sport szczególnie za to, że jadłospisy były wegańskie, a mimo to zawierały o wiele więcej białka niż większość jadłospisów (nie tylko konkursowych) dziewczyn, które jedzą mięso i jaja!
Miejsce trzecie: Aga, czyli Matka Polka :)

Na adresy, które proszę o wysłanie na mój mail czekam przez jeden kolejny tydzień- jeżeli wygrane się nie zgłoszą to wybrane zostaną inne osoby.

Wszystkie zgłoszenia podawałam przedwczoraj TUTAJ możecie je obejrzeć :)
Zaskoczeni wynikami?
Pozdrawiam!

18 komentarzy

 1. wow! Niebieskoszara....super. Dziękuje! Jest mi strasznie miło, nawet nie wiesz jak się cieszę. Jestem zaskoczona.
  Menu informatyczki zecydowanie zasługuje na wygraną. Gratuluje dziewczynom i dziękuje. już piszę adres :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)Dzięki za zgłoszenie!
   Gratuluję, adres doszedł :)

   Usuń
 2. Gratulacje dla wygranych- konkurs super pomysł- dzięki temu mam kilka podsuniętych gotowych, niebanalnych, pysznych i przede wszystkim wartościowych posiłków :D
  Pozdrawiam Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, ja tak samo- właśnie o inspirację chodziło mi najbardziej! Nagrody były tylko motywacją :D

   Usuń
 3. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie! Jest mi niezmiernie miło :) Gratuluję serdecznie reszcie dziewczyn, wszystkie jadłospisy są warte tego, aby się nimi inspirować.

  Co do Twojego pytania - zasady były wg mnie proste i jasno sprecyzowane nagrody też atrakcyjne. Może więcej osób skusiło by się np. na sprzęt ćwiczeniowy czy jakiś ciekawy zestaw zdrowych produktów? Tak tylko głośno myślę :))

  Do tych którzy się nie zgłosili bo 'i tak nie wygram' - też tak myślałam, ale zaryzykowałam. I co? Udało się :)) Każdy ma szansę wygrać, tylko trzeba się najpierw zgłosić :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za odpowiedź na moje pytania :)
   Nad nagrodami zawsze myślę długo i nie wiem co się spodoba- jak wiadomo każdy jest inny i każdy ma inne rzeczy już w posiadaniu :D

   Pewnie, kto się nie zgłosi na pewno nie wygra, trzeba próbować :)

   Usuń
  2. Mi nagrody bardzo podpasowały, ale tak jak mówisz - każdemu podoba się co innego i każdemu co innego by się przydało :D Dlatego fajnie jak w kolejnych konkursach będą inne nagrody i zadania - wtedy każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i liczba zgłoszeń powinna wzrastać :)

   Usuń
  3. Też tak myślę, dlatego każdy konkurs póki co był inny, a najwięcej zgłoszeń miał ten, gdzie trzeba było wyłącznie udostępnić na FB informację o nim :D

   Usuń
  4. :D

   Wierzę w to, że konkursy, w których trzeba się wykazać większą kreatywnością i/lub wiedzą będą coraz popularniejsze i coraz więcej osób będzie CHĘTNIE brało w nich udział :)

   Usuń
 4. Gratulacje dla zwycięzców :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje:)

  Nagrody jak najbardziej zasłużone:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! :) Miałam małe wątpliwości co do decyzji, ale w końcu musiałam zdecydować :)

   Usuń
 6. Gratuluję wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Konkurs był rozpisany przejrzyście, wystarczyło dokładnie przeczytać zasady :) Czekam na następny :):)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale się cieszę, dziękuję bardzo za wyróżnienie. Miło mi, że ktoś zauważa to, że mam dużo białka w posiłkach, bo również dlatego zamieszczałam jadłospisy - coby pokazać niedowiarkom i osobom niepozytywnie nastawionym do wege, że chcieć to móc! Strasznie mi się przyda to pudełko :)!
  A co do konkursu to być może zgłosiło się tak mało osób ze względów wakacyjnych? Każdy myślał o urlopie, a nie robieniu zdjęć jedzonku? W sumie fotografowanie wszystkich posiłków niby jest proste, ale czasem problematyczne, np. kiedy ktoś jest głodny :D i wiele osób ma lenia - jak ktoś pisał - łatwiej coś udostępnić na facebooku, nie trzeba kombinować, starać się...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiesz nagrody były świetne, zasady jasne, moim zdaniem wszystko jak najbardziej ok :)
  Ja np. nie wzięłam udziału bo jestem gapa i przegapiłam termin wysyłania zgłoszeń, tak żałuję :(

  OdpowiedzUsuń