18 czerwca 2013

233. Endomondo- Pomoc mierzona kilometrami.

Witajcie!
Od 15 czerwca trwa akcja, obok której nie mogę przejść obojętnie. Bardzo podoba mi się ta inicjatywa, bo tak na prawdę nic nie trzeba robić! Co prawda sama nie posiadam smartfona i bardzo żałuję, że nie mogę się dołączyć... ale może któraś z Was zechce pomóc przy okazji aktywności!


Jeżeli biegacie, chodzicie, jeździcie na rowerze oprócz wielu korzyści z tego płynących dla siebie możecie pomóc innym. Wystarczy podczas korzystania z Endomondo wejść w "Rywalizacje" i dołączyć do akcji "Pomoc mierzona kilometrami" :) W ten sposób kilometry, które pokonacie przybliżają Fundację "TVN Nie jesteś sam" do otrzymania nawet miliona złotych od T-mobile! Pieniądze przeznaczone zostaną dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

Dyscypliny, które liczą się do puli: bieganie, kolarstwo, jazda na rowerze, fitness walking, wędrowanie, kolarstwo górskie, chodzenie, jazda na wózku inwalidzkim.

Korzystając z systemu Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry 10 bez problemu możecie dołączyć do akcji :) Pamiętajcie o każdorazowym wybieraniu rywalizacji oraz włączeniu odbiornika GPS w telefonie.

Strona www.kilometrami.pl na bieżąco informuje o sukcesach i zebranych kilometrach, a także zawiera wszystkie niezbędne informacje, które potrzebne są by dołączyć do uczestników.


Jak widać rozgrzewkowy ETAP 0 przyniósł ogromy sukces- myślę, że nawet nieoczekiwany! Ten etap trwa do soboty, a już osiągnięto cel, jego realizacja ciągle rośnie- screen zrobiłam rano- jak wejdziecie teraz to ta liczba już jest o wiele większa!
Dzięki temu pierwsze 50tys zł już na pewno trafi na konto fundacji. :)23 czerwca zaczyna się ETAP 1, który trwać będzie 2 tygodnie- jaki będzie cel? Nie wiadomo, tego na stronie kilometrami.pl będzie można dowiedzieć się w najbliższą sobotę.


Dodatkowo na stronie organizatora znalazłam taką informację:

"JAK MOGĘ JESZCZE PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO AKCJI?
Do akcji będzie można się przyłączyć również podczas jednego z 10 eventów, na których będzie promowana nasza akcja. Najbliższe to:
1. Maraton w Gałkowie, 15 czerwca 2013
2. Strefa T-Mobile na plaży w Świnoujściu, 5-7 lipca 2013
3. Strefa T-Mobile na plaży w Szczecinku, 12 - 14 lipca 2013
4. Strefa T-Mobile na plaży w Kołobrzegu, 19 - 21 lipca 2013
5. Strefa T-Mobile na plaży w Ustce, 26 - 28 lipca 2013
oraz podczas konkursów organizowanych przez naszego partnera Endomondo „Kilometrowe Wyzwanie”."


Być może któraś z Was będzie w tym czasie w powyższych miejscach i razem z innymi biegaczami dołączy- ale tak na prawdę kilometry można zbierać w każdym zakątku Polski :)


Dajcie znać co sądzicie o takiej akcji i czy któraś z Was dołączy do uczestników? :)

22 komentarzy

 1. biegam z Endomondo, na pewno dolacze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajnie! :) Tak na prawdę pomaga się przy okazji ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie wiem, ale zaraz się dowiem :):)

   Usuń
  2. Podczas próby dołączenia wyskoczyło mi:
   "Tylko użytkownicy, którzy mieszkają w Polska mogą dołączyć"
   :(

   Usuń
  3. No cóż, szkoda.
   Teraz widzę, że na FP T-mobile też mi napisali, że tylko Polska.

   Usuń
 3. Również dołączę do tej akcji ,bo przyszło mi powiadomienie o niej z aplikacji,a jeśli można pomóc to chociaż w taki sposób postaram się pomóc:)

  OdpowiedzUsuń
 4. niestety nie posiadam telefonu na którym mogłabym korzystać z endomondo i strasznie mnie to denerwuje :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzis dolaczam:-) mam juz obmyslonych kilka tras:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Żałuje, że nie mogę mieć tej aplikacji u siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie się przyłączę :) Fajna akcja ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Prawda jest taka, że Enodmondo dołączyło do tej akcji wszystkich swoich uczestników bez pytania. Kto nie wierzy - niech sprawdzi, że już od dawna jesteście na tej liście uczestników.

  OdpowiedzUsuń
 9. nie słyszałam o tej akcji ale muszę się przyłączyć:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Na szczęście endomondo działa nie tylko na smartfonach :) Polecam sprawdzić, a nóż Wasz model telefonu także może mieć zainstalowaną tą aplikację :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nominowałam Cię do Liebster Blog: http://zdrowoaktywni.blogspot.com/2013/06/dwukrotna-nominacja-do-liebster-blog.html :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Beznadziejna działa tylko w Polsce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie zmiana miejsca zamieszkania na Polskę pomaga w tym problemie ;)

   Usuń