24 maja 2012

38. Inspiracje cz.V

Pozdrawiam!

10 komentarzy

 1. strasznie lubię przedostatnie zdjęcie - so lady gaga! nie do końca nadążam za Tobą, w końcu ćwiczysz coś teraz, czy nie? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie ma coś w sobie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dwie ostatnie mają tyłki- marzenie ;) szczególnie przedostatnia ;)

   Usuń
 3. świetne motywacje :) szczególnie planque mi się podoba :D ach, ale ciężko wytrwać w takiej pozycji dłużej niż minutę :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj ciężko ;) pamiętam jak na fitnessie dziewczyny stękały ;);)

   Usuń
  2. ja ćwiczyłam w domu to jakoś po 40s cała się trzęsłam ;) ale praktyka czyni mistrza :)

   tłuszcze trans są złe, ale niewielka ilość masła jednak mimo wszystko jest wskazana :D choć wiadomo, w czekoladzie 50% to tłuszcze trans a drugir 50% to cukier. w ogóle nie wiem jak dzieci można wychowywać na słodyczach - ja się tak wychowałam, a mój tata zawsze chciał, żebym jadłą słodycze tylko w soboty i bardzo żałuję, że się to nie udało, eh. to przerażające. mam nadzieję, że Twoje dziecko wyrośnie mądre i w jakimś stopniu odrzuci słodycze i wybierze domowe desery owocowe i inne pyszności :)

   Usuń
  3. Ale ja nie miałam na myśli masła ;) Masło jest ok :)

   Tak, jak pisałam w którymś słodyczowym poście- mój syn będzie miał wbijane do głowy co jest pięć i jako mądry chłopak mądrych rodziców będzie wiedział co lepsze ;);)
   hehe

   Usuń
  4. oby :) znam dziewczynkę (ma 5 lat teraz jakoś), którą rodzice nauczyli i odmawia słodyczy, woli zjeść coś innego :) i poznała smak czekolady itp. (w przedszkolu), ale rodzice jej to z glowy wybili :)

   Usuń
  5. super :) wiem, że to będzie dużo pracy, bo otoczenie tego nie rozumie, ale wierzę, że nam się uda :) Mam wsparcie w temacie, jak chodzi o partnera, a to najważniejsze :)

   Usuń